Únor 2010

Kenny Ortega: Děti se na koncerty moc těšily.

28. února 2010 v 12:10 | Majka
Podle režisíra This is it Kennyho Ortegy, se Prince, Paris a Blanket moc těšili na koncerty svého otce. Ortega říká: "Děti měli zrovna dokončit školní rok, tak jsme je pozval na zkoušky až jim skončí škola. Někdy nás navštívili i tak, třeba když jsme natáčeli sekvenci Smooth Criminal. Viděli svého otce před i za kamerou." Ortega neví, jestlie děti budou pokračova v šoubyznysu jako jejich otce. "Jsou to chytré děti a dostávají to nejlepší vzdělání. Měl jsem šanci je poznat a jsou moc roztomilé a chytré. Michael je ale držel dál od jeho práce, protože byly ve škole."

Michael and Paris shopping

27. února 2010 v 18:23 | Majka |  Videa

Happy birthday Elizabeth!

27. února 2010 v 16:05 | Majka |  Michaelova výroči (narozeniny...)
Dnes má narozeniny Elizabeth Taylor, Michaelova dlouholetá přítelkyně. Je jí 78 let. Šecinko néj :)

Stupidní děcko :D

26. února 2010 v 13:36 | Majka
Ahoj všichni...jak jste si jistě už všimli, nějaké stupidní 5ti leté děcko se tu snaží být vtipné. Mluvím o posledních dvou komentářích u minulého článku! Takže poslouchej ty ichtyle co jsi to psal, koukej se urychleně hodit do klidu!!!!!! Jestli je pro tebe Michael trapnej tak nelez na blogy jemu věnovaný, ano??? ;) KAZÍŠ NÁLADU NEJEN MĚ ALE I OSTATNÍM JEHO FANOUŠKŮM CO KE MĚ NA BLOG CHODÍ!!!!!!!!!!

Krásný...

26. února 2010 v 10:09 | Majka
╔══╗
╚╗╔╝
╔╝╚╗ (¯`v´¯)
╚══╝ `•.¸.•´
╔╗╔═╦╦╦═╗ ╔╗╔╗
║╚╣║║║║╩╣ ║╚╝║
╚═╩═╩═╩═╝ ╚══╝♥
╔╦═╦═╦╦═╦╗╔╦═╦═╦╗
║║═║═║║╔╣╚╝║═║═╣║
║╔╗╔╗║║╚╣╔╗║║║═╣╚╗
╚╝╚╝╚╩╩═╩╝╚╩╩╩═╩═╝
╔══╦═╦═╦╗╔╦═╦═╦╦═╗
╚╗╔╣═║╔╣╚╝╣╚╣║║╔╗║
╔╝║║║║╚╣╔╗╠╗║║║║║║
╚═╩╩╩╩═╩╝╚╩═╩═╩╝╚╝

...a v mym případě pravdivý =]

Video ze sanitky podvod

26. února 2010 v 10:06 | Majka
Na internetu se objevila nahrávka ze sanitky, kdy medici mluví o tom, že je Michael mrtvý a přemýšlejí co dál. Brian Humphrey, vedoucí záchranářského sboru v Los Angeles ale popřel, že by byla nahrávka pravá. "Není to hlas člověka, který by u nás pracoval." Mezitím Brian Oxman, právník Joe Jacksona, potvrdil, že fotka Michaela ze sanitky, která ovládla médie bezprostředně po jeho smrti, je také podvod.

Pocta Michaelovi se dostala k Oprah

25. února 2010 v 10:23 | Majka

Známý pořad Oprah Winfrey Show odvysílal internetovou senzaci Sama Tsuiho a jeho kamaráda Kurta Schneidera. Ti natočili tuto skvělou mozaiku hitů Michaela Jacksona.

Prosííím!

25. února 2010 v 10:20 | Majka
Moc vás všechny prosím o hlásky!!!!
Jestli byste byli tak hodný tak je to TADY
2. kolo SONC a já prohrávám!! :-(
Díkyy!

Janet přebere místo Michaela v Jackson 5

24. února 2010 v 9:52 | Majka
Michaelovi bratři chtěji dát znovu dohromady svou skupinu Jackson 5 a Janet nakonec souhlasila, že ve skupině přebere místo Michaela. Jermaine Jackson plánuje světové turné, ale zatím nejsou jasné podrobnosti.

Happy birthday Blanket!

21. února 2010 v 12:02 | Majka |  Michaelova výroči (narozeniny...)
Dnes má narozeniny Prince Michael II.(Blanket), Michaelův mladší syn. Je mu 8 let. Vše néééj!:-)

Will.i.am: ''Nevydám Michaelovy skladby''

21. února 2010 v 10:07 | Majka
Will.i.am (BEP) v rozhovore pre Wall Street Journal povedal, že sa nechystá vydať ani jednu zo šiestich skladieb, na ktorých pracoval s Michaelom Jacksonom. Nepovažuje totiž za správne vydať nedokončený materiál a zarábať na Michaelovom odchode. V novej verzii We Are the World 25 for Haiti, Will.i.am doplnil rapovú pasáž, v ktorej "vychádzal z toho, čo by asi chcel povedať Michael".

Usher promluvil o Michaelovi

21. února 2010 v 10:05 | Majka |  Videa
Usher promluvil v rádiu v Miami o svém vztahu k Michaelovi. "Není mnoho umělců, kteří by mohli říci, že nebyli Michaelem nějakým způsobem inspirování. Minulý rok svět utrpěl velikou ztrátu největšího baviče, který kdy žil. Měl jsem tu čest mu vzdát hold na jeho pohřbu. To bylo samozřejně velmi těžké, protože ta píseň naprosto odrážela realitu. Michael byl mladý, pro všechny to byl neuvěřitelný šok. Odešel příliš brzy a já věřím, že je na lepším místě. Když jsme zpívali Earth song na Grammy, cítil jsem, že by to měli všichni slyšet. To je přesně to, co chtěl Michael pro naši planetu. Moc ho postrádám a do konce mého života budu bavit lidi tak jak mě to naučil."

Diplom od Verunky

21. února 2010 v 9:31 | Majka
Kráááásnej! :-*

New design :)

20. února 2010 v 13:27 | Majka
Konečně jsem vyrobila novej design! Nejde mi nastavit tak jak chci ale docela se mi líbí :)
A vám? Napiště pls komentíík!!!!!

Prázdninyyy :D

19. února 2010 v 16:31 | Majka
Ahojky sbéénka a ostatní!
Jak pak se máme?? Já supeeeer, končeně jsou jarní prázdniny!
Takže teď budu mít víc času i na blog :) což je super protože mi poslední dobou hoooodně klesla návštěvnost :(
Jinak v neděli si jedu do Prahy pro kabelku s MJ :-*** takže jsem šťastná!!!!

http://michaeljacksonweb.cz/avatary/michaelavatar140a.jpg


Metro v NY bude vymalováno na počest Michaelovi

18. února 2010 v 17:12 | Majka
Stanici metra Hoyt-Schermerhorn v Brooklynu, kde se natáčel klip Michaela Jacksona - Bad, vymalují umělci ve jménu Michaela. Celý projekt musí být ještě schválen, ale vzhledem k tomu, že se předpokládá velký zájem turistů, radní projekt nejspíš schválí.

Fanoušci Jacksona postavili na Vítkově ledovou sochu

18. února 2010 v 17:10 | Majka
Ledovou sochu zesnulé popové legendy Michaela Jacksona postavili na pražském Vítkově jeho fanoušci. Pomník k poctě slavného zpěváka se rozhodli vytvořit v blízkosti Národního památníku jako "předzvěst" bronzové sochy. Postavit ji v Praze by v budoucnu chtělo Občanské sdružení Heal The World. "Je to příležitost k setkání. Samotná ledová socha nemá až tak hluboký význam. Led je pomíjivý. Lidé tady ale chodí na procházky a je to určité oživení," řekla Daniela Kartáková ze sdružení Heal The World. Upozornila, že jde o spolek fanoušků Michaela Jacksona, který svou humanitární činností uctívá zpěvákův odkaz. "Jackson měl lidi velmi rád a snažil se jim pomáhat. Tato akce má upoutat pozornost na humanitární projekty propojené s kulturní činností," řekla Kartáková. Podle ní chce sdružení prosadit v Praze postavení pomníku americkému zpěvákovi, který by měl stát trvale. Ledovou sochu fanoušci začali stavět v pondělí. Mimo dvou profesionálních sochařů na ní mohli pracovat také další lidé, kteří zpěváka obdivují. "Je to křehký materiál, řezbářská práce. Pracujeme pomocí ostrých pilek a dláta. Své zářezy si tady mohou udělat všichni fanoušci, kteří mají zpěváka rádi," dodala Kartáková. Socha vznikla z materiálu, který výtvarníkům poskytl výrobce tradiční české zmrzliny Polárka. Led výtvarníci dostali zdarma. Zdroj: tyden.czHappy Valentine's day! Škoda že tu nejsi se mnou :'-(

14. února 2010 v 13:11 | Majka
Miluju Tě zlatíčko!We Are The World 25 pro Haiti

13. února 2010 v 16:19 | Majka |  Videa

Píseň nazpívaná pro pomoc Haiti. Když jsem se dívala na ten klip, docela mě překvapilo že jsem tam zahlédla zpívat i mladé hvězdy jako Miley Cyrus, Justin Bieber nebo Jonas Brothers!