Duben 2010

Katherine vystěhovala polovinu rodiny do nového domu

30. dubna 2010 v 12:41 | Majka
S Katherine Jackson žili v domě nejen děti Michaela, o které se stará, ale také rodina Randyho a děti Jermaina (Jaafar, Jermajesty, Donte a Randy Jr.) Dům byl dosud velmi rušný, zejména proto, aby sestřenice a bratranci pomohli zapomenout dětem Michaela na tragédii, která se jim přihodila. Katherine se ale ve svém věku už nezvládá starat o tolik dětí, a tak rozhodla, že s ní v domě v San Fernando Valley zůstanou jen děti Michaela. Zbytek dětí bude žít v domě v San Fernando Valley, které je také součástí dědictví Michaela.

Uvidíme pokračování filmu This Is It

28. dubna 2010 v 14:00 | Majka
Sony music, která vydělala na filmu This is it velké peníze, nyní zvažuje pokračování. Ředitel Sony se vyjádřil, že by rád viděl pokračování ve 3D. Kenny Ortega ale tuto myšlenku nepodporuje. "Michael bude žít navždy ve filmech a krátkých filmech. Věřím, že bude mnoho možností jak oslavit jeho génia. Myslím si ale, že This is it byl film o jednom daném časovém úseku, který se už nebude opakovat."

Michael má nevlastní sestru

23. dubna 2010 v 15:11 | Majka
Objevila se zpráva že Michaelův otec Joe Jackson má nemaželskou dceru! Jmenuje se
Joh'Vonnie Jackson. Je jí 36 let a žije se svým otcem Joem Jacksonem v Las Vegas. Narodila se 30.8. 1974, den po Michaelových 16. narozeninach!


Happy birthday Tatiana!

22. dubna 2010 v 19:35 | Majka |  Michaelova výroči (narozeniny...)
Dnes má narozeniny Tatiana Yvonne Thumbtzen, hrála v Michaelově klipu k songu The way you make me feel. Ale říká se že spolu i něco měli, takže by se dalo napsat i bývalá přítelkyně...
Je jí 50 let.še nej! =o)


leavemealone5-1.jpg image by Dedelshy

Trailer na Moonwalker Blue-ray

17. dubna 2010 v 19:29 | Majka |  Videa

LaToya: Děti se mají výborně

14. dubna 2010 v 13:29 | Majka
La Toya poskytla rozhovor německému časopisu Bunte, ve kterém mluvila také o dětech Michaela, o tom, jak se jim daří a jaké jsou. Děti jsou prý skoro neustále obklopeny jinými dětmi. Tráví hodně času v bazénu a starostí o své mazlíčky. Paris má tři kočky a také se stará o psa La Toyi. Prince má zase leguána. Blanket je velmi ostýchavý, málo mluví, zato hodně tancuje, stejně jako jeho otec. Prince se hodně zajímá o elektroniku a Paris je hodně nadaná ve hře na piáno. Je to právě Paris, která o tatínkovi pořád mluví.

Human Nature z This Is It

13. dubna 2010 v 15:37 | Majka |  Videa

Ahoj a omluva :D

11. dubna 2010 v 20:26 | Majka
Ahojky!
Nejdřív se chci omluvit že se ted blogu moc nevěnuju. Ale určitě se to zlepší protože chci mít vyší návštěvnost a taky nechci aby si mě SB smazali!!

Jinak dneska jsem se sem dřív nedostala protože chodím na tancování. Dneska jsme byli v Praze na soutěži a jsme druhý což je supeeeeeeeer!!! =)

MJ <3


Michaelovy děti možná půjdou k soudu

9. dubna 2010 v 19:19 | Majka
Díky tomu vyjádření Doktora Murraye ve smyslu, že Michael se sám předávkoval Propofolem, Michaelovy děti budou možná nuceny přijít k soudu a bránit svého otce od lékařova nařčení. Zdroje, blízké rodině Jacksonů říkají, že už dokonce jedno z dětí, bylo již k soudu vyzváno, ovšem neví se, které. Nejmenovaný člověk z blízkosti rodiny doslova řekl: ''Jacksonovi chtějí udělat pro Michaelovy děti to nejlepší a rozumí, jak to pro ně musí být traumatické. Ovšem také věří, že Murray je z plna vinen z Michaelovi smrti a věří, že díky svědectví Prince, Paris nebo Blanketa se pomůže vraha usvědčit.''


Chudáci děti, je mi jich moc  líto... =(
A Murray je debil!

Tribute koncert v Amsterdamu

5. dubna 2010 v 20:17 | Majka |  Videa
Show s názvem 'My name is Michael' se uskutečnila 28. března v Holandském hlavním městě. Součástí večera bylo vystoupení imitátorů jak v oblasti zpěvu tak i tance. Zde můžete sledovat video z akce, kdy tanečník přesně nacvičil choreografii 'Smooth criminal'


Happy birthday Paris!

3. dubna 2010 v 19:55 | Majka |  Michaelova výroči (narozeniny...)
Dnes má narozeniny Paris Jackson, Michaelova dcera. Je jí 12 let. Všechno nejlepší :)
Jen škoda že je musí slavit bez svého tatínka... :'-((


Michael a Paris

Janet se pořád nepřenesla přes Michaelovu smrt

2. dubna 2010 v 16:18 | Majka
Janet Jackson pořád truchlí kvůli smrti svého bratra a stále není schopná ani po devíti měsících od tragického úmrtí ani slyšet jeho hudbu. ''Stále nemohu poslouchat jeho hlas a ani se koukat na jeho fotografie, to je pro mě moc těžké.'' řekla Janet magazínu People. V televizním interview u Oprah se Janet rozpovídala o Michaelovi v jeho posledních měsících.
''Jedna věc, co mi uvízla v hlavě je jeho smích. Naposled když jsem ho viděla bylo na rodiné oslavě 16. Května. Dělala jsem na něj opičky a blbnuli jsme jako když sme byli děti. Michael na mě pořád zíral a nepřestával se smát. Šest týdnů potom, Michael odešel.'' Oprah se Janet dotázala, jestli bylo překvapující slyšet, že Michaela zabily léky, nebo jestli čekala, že se to může jednoho dne stát. ''Cítila jsem, že ten den může jednou přijít, ale to nejenom já, ale všichni v naší rodině a nejbližší přátelé. Mnohokrát jsme se mu také snažili pomoct a rozmluvit mu jeho narůstající závislost, ale Michael nás vždy odbyl. Nebral to jako závažný problém, když jsme ho na to několikrát upozornili, tak náš prostě a jednoduše odmítl.''

my comment: Chudák Janet! Já jsem na tom občas úplně stjeně, kouknu se na jeho úsměv a už brečim! :'-(