Květen 2010

Vše nejlepší LaToye a Rebbie

30. května 2010 v 14:55 | Majka |  Michaelova výroči (narozeniny...)
Včera měly narozeniny vdě Michaelovy sestry, LaToya a Rebbie. LaToye bylo 54 a Rebbie 60 let. Je zvláštní, že se narodily ve stejný den, ale nejsou dvojčata!! Jinak se omlouvám, dala jsem to sem pozdě!


http://www.grandstandsports.com/images/10728.jpg   

http://m.blog.hu/ja/jacksonsfunsite/image/rebbie.gif


Murray navštíví Forest Lawn

30. května 2010 v 14:34 | Majka
Doktor Conrad Murray, osoba odpovědná za Michaelovu smrt, navštíví Michaelovu hrobku a to v době výročí úmrtí krále popu. Zdroje blízké Murraye tvrdí, že je Michaelovou smrtí zarmoucen až zničen. Murray údajně navštěvuje hrobku velmi často, ale většinou není spatřen médii, jelikož příchází brzo ráno nebo pozdě večer.

Fanoušci budou moci strávit noc s Michaelovými věcmi

24. května 2010 v 16:13 | Majka
Zakladatel sbírky memorabilií Michaela Jacksona v japonském Tokiu nabízí možnost jeho fanouškům vyspat se mezi věcmi svého idolu přímo v expozici umístěné v Tokijské věži. Sbírka Neverland Collection tu byla vytvořena jako svatyně k uctění památky popového krále.

Do Tokijské věže, stavby inspirované pařížskou Eiffelovou věží, už zavítalo více než 300.000 lidí od 1. května, kdy tu byla otevřena jediná oficiální výstava o Michaelu Jacksonovi, který zemřel 25. června 2009 ve věku 50 let. Jeho fanoušci mu teď mohou být blíž, alespoň prostřednictvím věcí, kterých se dotýkal. "Ta představa může pro západní kulturu vypadat trochu podivně, ale v Japonsku je tradice být s ostatky a věcmi drahých zesnulých při výročí jejich skonu významným rituálem," říká mluvčí muzea Hirojuki Takamura.

Od neděle se mohou fanoušci postavit do fronty, z níž budou náhodně vybráni ti, kteří budou smět 25. června zůstat v muzeu uprostřed Jacksonovy expozice přes noc. "Možnost strávit výroční den Michaelovy smrti společně s takovými věcmi, jako je oblečení, které nosil, předměty z jeho domu, bezpočet cen a videonahrávek, to by byl nezapomenutelný zážitek," říká Jacksonova fanynka Mamiko Moriiová, která se v neděli určitě postaví do fronty. "Byla jsem na téhle výstavě už osmkrát a pokaždé mám pocit, že jsem se o kousek víc přiblížila Michaelovu odkazu," dodává. Zdroj: idnes.cz

Nó tak myslim že se stěhuju do Japonska!! :D


This Is It nominováno na cenu BET

22. května 2010 v 11:30 | Majka
Nominace na výroční 10té ceny BET přinesly příjemné překvapení pro všechny fanoušky. Film 'This is it' byl nominován v kategorii pro nejlepší film. Ceny budou předány 27.6. 2010.
Na cenách BET se v minulosti Michaelovi vzdávala pocta, jako třeba když se tančilo na píseň 'Beat it' s Jamie Foxxem nebo když minulý rok promluvila na cenách Michaelova sestra Janet o tom, jak je pro rodinu jeho ztráta těžká.

Moje poznámka: Ty ceny se budou udílet na moje narozeniny... super!! Tak doufám že THIS IS IT vyhraje!!!!!! Byl by to hezkej dárek k narozkám =)

Dění u Michaelova hrobu =(

22. května 2010 v 11:28 | Majka
Randy Jackson projevil zájem na tom, aby byla Michaelova hrobka zpřístupněna veřejnosti a tedy fanouškům. Michaelovo tělo je uloženo ve Forest Lawn hřbitově. Přes svůj twitter Randy denně hlásí svojí podporu pro zájmy fanoušků a snaží se aby fanoušci aspoň byli vpuštěni k Michaelovi na den výročí jeho smrti. Problém ale je, že ve hřibtově je uloženo mnoho dalších slavných lidí a jejich rodiny nechtějí aby nebyl kdokoliv vpuštěn do areálu, kde odpočívají jejich příbuzní.
Na závěr fotografie Michaelova hrobu se slunečnicemi.

Diana Ross zazpívala na počest Michaela

22. května 2010 v 11:17 | Majka |  Videa

Michaelova 'adoptivní matka' v době Jackson 5 vzdala Michaelovi hold v MGM Grand Theater z noci z neděle na pondělí. Se svým soul podáním se ujala své písně 'Missing you' a poté Michaelovi 'You are not alone'

Jermainova odpověď na otázku, zda-li byl Michael gay

22. května 2010 v 9:52 | Majka |  Videa
Skupina novinářů zachytili Jermaina Jacksona po příletu na letiště a ihned se na něj sesypali s dotazy. První dotaz, který byl mířen na stav dětí, Jermaine odbyl se slovy, že se právě vrátil a neví jak se věci mají v aktuální chvíli. Poté se ovšem novinář zeptal na nedávnou aféru, kterou vypustil Doktor Arnold Klein, s jeho asistentem. Oba tvrdí, že Michael byl gay.
Jermaine se po dotazu rozčílil a jeho odpověď znela v cenzurované verzi, zhruba takto: ''Arnold Klein? Ať jde do ha...u. To, co říká jsou samý sr...y, Michael NEBYL gay, všecko jsou to krávoviny".


Hlasujte pro Michaela, aby byl vyobrazen na známce

18. května 2010 v 15:29 | Majka
Časopis People vyhlásil anketu a ptá se, která z nedávno zesnulých hvězd by měla být další vyobrazenou na poštovních známkách v USA. Hlasujte zde. Na známkách jsou dosud vyobrazeny hvězdy jako Elvis, Marilyn Monroe, James Deana a Katharine Hepburn.

Moje poznámka: Prosíííííííííííííím dejte mu hlas!!!!!!!!! Už teď vede, ale já nechci aby ho někdo předhonil!!!

Happy birthday Janet!

16. května 2010 v 12:16 | Majka |  Michaelova výroči (narozeniny...)
Dnes má narozeniny Janet Jackson, Michaelova nejmladší sestra. Je jí 44 let. Vše nej! =)
Janet & Michael :-*

Michael bude obklopen slunečnicemi

15. května 2010 v 20:46 | Majka
1500 slunečnic (30 vází po 50 slunečnicích) dorazilo Michaelovi na hřbitov Forest Lawn od Jasona Levina (sunflowerguy.com) poté, co Lisa Marie veřejnila svoje nespokojení nad tím, že prostor kolem Michaela je chladný a nezaplněný. Slunečnice také přichází od jiných lidí z celého světa. Pracovníci mauzolea slíbili, že je vezmou dovnitř.
Fotky z Neverlandu od Kayneho Westa

14. května 2010 v 14:26 | Majka |  Zajímavé fotky
Kanye West zveřejnil na svém webu(kanyewest.com) několik fotografií z nové knihy 'Neverland Lost: A Portrait of Michael Jackson', která přijde brzy na pulty obchodů. Tato kniha dopřeje fanouškům intimní pohled do života Krále popu přes jeho sbírky obrazů, oblečení a artefaktů.
Série 60 fotek, které byli vyfoceny Henry Leutwylerem, zachycují obrazy, které byly namalovány pro Michaela olejovými malbami, Michaelovi vojenské oblečky, postavičky Disney, Michaelovi boty s koženou podrážkou, ponožky nebo dokonce jeho slavnou rukavičku na Billie Jean vystoupení.
West k fotkám uvedl i zprávu od autora knihy:
''Říká se, že faraoni stavěli své hrobky aby ukázali budoucím generacím jejich úspěšné životy. Michael Jackson obětoval svoje dětství pro svůj hudební talent. Neverland byla pyramida, kterou vybudoval pro své ztracené dětství. Artefakty, které uvidíte v knize vás vrátí do jeho Země Nezemě, kterou ztratil.''
Samotný Kanye dodal: ''Díky Henry! Jsem vděčný, že můžu uveřejnit tvoje fotky. Ta kniha je úžasný dokument, jež ukazuje Mikovi poklady. Jeho obrazy a oblečení je dobře vykresluje jeho genialitu. Mike byl prostě Král!
Na fotky se podívejte zde

Michael bude uveden do Síně slávy tance

14. května 2010 v 14:19 | Majka
Michael Jackson bude slavnostně uveden mezi nejlepší tanečníky světa na ceremoniálů taneční Síně slávy v polovině srpna v New Yoku. Je to úplně poprvé co bude so této Síně slávy uvedena osoba z popkultury. Zatím byli ocenění lidé z okruhu baletu nebo moderního tance.

Blanket na webkameře

14. května 2010 v 14:16 | Majka |  Videa
Na internetu se objevily videa Blanketa z webkamery. Toto je kompilace pár videí, na kterých si Blanket hraje. Nikdo neví, jak se videa na internet dostala.


Tetování s MJ, wow!

13. května 2010 v 18:08 | Majka |  Videa

To bych taky chtěla!!!!! Máma sice ví že ho miluju ale s timhle by mě vyhodila :DD

Diplomy za bublinu

8. května 2010 v 21:15 | Majka
MJ - Diplom
...
...
Tak doufám že se vám líbí =)

S Michaelem v Neverlandu

8. května 2010 v 20:45 | Majka
Přečtěte si příběh české malířky Heleny Kadlčíkové, která strávila 3 měsice s Michaelem Jacksonem a jeho dětmi na jeho ranči Neverland.


Smutnej obrázek :'-(

2. května 2010 v 18:15 | Majka |  Zajímavé fotky


Chudinka Michael, takle bych ho vidět nechtěla! Já se prostě nesmířim s tim že tady neni! :'-(

Bublina

1. května 2010 v 13:46 | Majka
Doplň co Michael říká, nebo co si myslí.
A napiš co chceš na diplom =o)

Bublina