Srpen 2010

Jsem naštvaná! =(

31. srpna 2010 v 20:38 | YANAgirl |  Různé
Ano jsem naštvaná, a celkem dost! A důvodem hlavně jsou lidi kteří nenávidí Michaela... A proč to sem vlastně píšu?? Protože už toho, vlastně JICH, mám prostě dost! Mám jich ve svém okolí docela hodně a hlavně ve škole! I můj bratr je bohužel jedním z nich, ale jemu to tolik za zlé nemám jelikož je o pět let mladší než já, tak je celkem jasné že se mu nelíbí to samé co mě. Ale ti ostatní... oni si prostě vůbec neuvědomí že MY fanoušci ho milujeme a tak nás dokáže pěkně naštvat když mu někdo nadává a dělá si z něj i z nás srandu!! A ve škole to bude taky šílený, proto tam zítra ani nechci! Nechápu co tim sledujou, myslí si, že to je asi vtipný nebo co, ale kdyby byli v kůži nás fanoušků, jistě by pochopili že nejsou nic než trapný!! ... Je mi úplně jasný, že někdo si může jenom dělat srandu a nemyslí to tak, ale mě opravdu jako sranda nepříjde nadávat někomu že je zrůda, že je rozpadlej a tak podobně!!!! To není můj druh zábavy. Jenže těm lidem prostě nevysvětlíme, že on za svůj vzhled nemohl, nikdo za svůj vzhled přece nemůže! A co víc, on vůbec neni ošklivej, naopak je sexy! <3 Ale prostě NE, jim to nevysvětlíme! Už to zkoušel on, zkoušíme to my fanoušci... BEZ ÚSPĚCHU! Oni jsou prostě ignoranti a já už jich mám akorát dost!! A nejhorší na tom je, že oni o něm většinou neví vůbec nic a soudí ho podle toho co se píšu všude v tom hnusnym bulváru!!! No nemám pravdu?
MJ!

PS: Tohle už jsem sem chtěla napsat už dlouho, ale vždycky jsem se ovládla. Jenomže teď už to prostě nešlo...

Michaelův obličej mezi květinami

31. srpna 2010 v 9:55 | YANAgirl |  Videa
Asi to bude optický klam ale vypadá to zajímavě


Lenny Kravitz o Another Day

31. srpna 2010 v 9:33 | YANAgirl
Lenny Kravitz na svém Facebooku poblahopřál Michaelovi k nedožitých 52. narozeninám a uvedl, že momentálně pracuje na nové verzi jejich společné písně Another Day, která by se měla objevit na novém albu. Bližší informace nejsou známy.

Teddy Riley, který se podílel na tvorbě alba Dangerous, včera potvrdil, že ho MJ Estate přizvali spolupracovat na připravovaném albu, které by mělo vyjít v listopadu.

Lenny Kravitz and MJ

This Is It shirt =)

30. srpna 2010 v 20:21 | YANAgirl
Tričko This Is It

Návštěvnost - (23.8. 2010 - 29.8. 2010)

30. srpna 2010 v 12:22 | YANAgirl
Pondělí: 74
Úterý: 55
Středa: 62
Čtvrtek: 44
Pátek: 42
Sobota: 43
Neděle: 50

Celekem: 370

Nemůžu říct, že nejsem spokojená, ale v porovnání s některými ostatními blogy by to mohlo být lepší. Ale naopak v porovnání s mými ostatními blogy je super!!! Díky! :-)

MJ

Zajímavej obrázek! =D

29. srpna 2010 v 21:37 | YANAgirl |  Zábava
=D
Výborně Majký! To *píp* SONY si to zaslouží!!!

Whatever Happens - music video od MJtunes

29. srpna 2010 v 18:18 | YANAgirl |  Videa

Asi to neni official video, ale mě se moc líbí

New home - úvodní dílek

29. srpna 2010 v 13:40 | YANAgirl
Byl rok 1970 a mě v té době bylo 10 let když jsme se s rodiči a mou mladší sestrou Riley měli stěhovat z Tennessee do Indiany. Město které mělo představovat náš nový domov se jmenovalo Gary. Bylo to malé dělničké město a my s Riley jsme se na stěhování vůbec netěšily protože v jsme byly od malička zvyklé bydlet v Nashville, měly jsme tu všechny kamarády a prakticky nic nám tu nechybělo.

 Nejhorší na tom bylo, že... prostě jsem nevěděla jak to mám oznámit své nejlepší kamarádce Stephanie. Je to moc milá holka a já ji znám už od malička jelikož naši rodiče se přátelí a tak o ni nechci ani náhodou přijít. Nedá se ale nic dělat, musím jí to přece říct!
Steph pro mě každý den ráno chodí a vyrážíme společně do školy. Ale dnes ráno je to jiné... jedno z posledních kdy jdeme spolu, povídáme si a smějeme se.
''Dobře, dnes jí to řeknu!'' pomyslela jsem si když na mě zavola máma, že je tu pro mě Stephanie. ''Ano mami, už jdu jen si vezmu batoh.'' ... 'Dobře Stello, ale pospěš si, škola vám začíná za půl hodiny!'' houkla na mě máma.

Vyšla jsem z domu a uviděla Stephanie. ''Ahoj Steph'' pozdravila jsem ji a pokusila se o úsměv i když jsem věděla že mi moc dlouho nevydrží. ''Ahoj Stello!''  usmála se Stephanie. Kráčely jsme směrem ke škole a mlčely jsme. Věděla jsem že teď je ta pravá chvíle, abych jí řekla pravdu, i když to bude bolet. Zastavila jsem se. ''Stephanie, počkej! Já.. já ti musím něco říct. ''O co jde Stello? Vypadáš smutně.'' Pojď, posadíme se. Sedly jsme si na lavičku v parku, kterým jsme právě procházely. Podívala jsem se na ni a v očích se mi zaleskly slzy. ''Stello, no tak co se stalo??'' Ptala se Stephanie se strachem v hlase. ''No.. víš, můj táta dostal nabídku na novou práci, a přijal to. Jenomže je to daleko odsud daleko, až v Gary, v Indianě... a tak se budeme muset přestěhovat! Je mi to líto, Steph.'' ... ''Podívala se na mě a už měla v očích také slzy. ''Ale Stello, to přeci nejde! Jsme v Tennessee, Indiana je odsud celkem daleko, co když už se neuvidíme?? A kdy se bude stěhovat?'' ... odmlčela jsem se. ''Stephanie, je mi líto, ale stěhujeme se už za týden, máme už dokonce vše zbaleno.''

Začaly jsme obě brečet... ''Stelli, jsi moje nejlepší kamarádka, a teď se dozvím že se za týden stěhuješ a ještě k tomu tak daleko?'' ... ''Já vím, taky jsi moje nejlepší kamarádka.... a chtěla jsem ti to říct dřív, jenomže jsem se hrozně bála!'' řekla jsem a objala ji. ''Bála? A čeho prosímtě?'' ... nevěděla jsem co mám říct. ''Bála jsem se že se na mě třeba naštveš a najdeš si jinou nej kámošku... přece nebudeš mít svoji nejlepší kamarádku tak daleko Stephanie!'' ... ''Blázníš Stello? To se nikdy nestane! I kdyby ses stěhovala třeba do Austrálie, zůstaneš moji nejlepší kamarádkou.''  ''Tak děkuju že jsi to takle vzala, to jsem potřebovala slyšet. A neboj, uvidíme se! Budu jsem jezdit na prázdniny k babičce!'' Neuvědomily jsme si jak dlouho už tam sedíme, dokud se Stephanie nepodívala na hodinky. ''Oh, to ne!'' zaječela ''Co se děje?'' ... ''Stello, vždyť je už po osmé hodině, jdeme pozdě do školy!!!'' ... ''Tak na co tu ještě čekáme?'' Vzala jsem ji za ruku a utíkaly jsme směr škola.

Užívali jsme si jeden z posledních dnů, co jsme spolu.

Happy birthday Michael! We love you!

29. srpna 2010 v 11:09 | YANAgirl |  Různé
Happy brithda Michael! I love you!!!
I když tu Majký neni, myslim že si zaslouží přání od jeho fanoušků jako jsem já! Takže dneska se celej budu věnovat jen jemu! Dnes je jeho den, takže jsem si pro dnešek zakázala poslouchat jakoukoli jinou hudbudu než jeho!
A večer asi zkouknu This Is It nebo DVD z Dangerous Tour. ale spíš to This Is It protože na Dangerous Tour jsem poslední dobou koukala pořád.

Jo a pak mám jednu otázku... nevíte někdo co dnes dělá jeho rodina??? Nikde jsem neslyšela že by třeba měli něco v plánu nebo tak... No nic, třeba pak budou fotky nebo nějaká videa.
A už zase píšu slohovku takže končim! A ještě jednou Happy Birthday!!!

Happy Birthday!!! <3
^ Toto je moje práce takže kopírovat se zdrojem!!! ^

Tak ta povídka bude! =)

28. srpna 2010 v 22:41 | YANAgirl |  Různé
Tak jsem se rozhodla že tu povídku psát budu! Už mam i vymyšlený o čem bude, samozřejmě o mě a Michaelovi, ale děj zatím neprozradím První díl hodlám napsat zítra, na Majkýho narozky!!!Snad se vám bude líbit a i si tímto způsobem zvýším návštěvnost

8

Avatary 0.1

28. srpna 2010 v 22:32 | YANAgirl |  Zábava
1
4

Lisa Marie a drogy

28. srpna 2010 v 21:36 | YANAgirl
LMP and drugs

Myslela jsem že to asi není pravda, ale jestli to co je tam vyfocený má doma..... tak nevim!


Brooke or Lisa?

28. srpna 2010 v 15:09 | YANAgirl
Brooke Shields

Lisa Marie Presley

Se kterou mu to podle vás víc slušelo a víc se k němu hodila? U mě na plné čáře vítěží Brooke Sheilds!

Prince a Paris chodí do soukromé školy

28. srpna 2010 v 0:11 | YANAgirl
Dvě nejstarší děti Michaela Jacksona, Prince a Paris, začaly od včerejška navštěvovat soukromou základní a střední školu Buckley v údolí San Fernando. Blanket tento rok do normální školy ještě chodit nezačne, a bude pokračovat s domácí výukou. Škola Buckley byla založena v roce 1933 a v současnosti má asi 750 žáků. Jedná se o obdobu našeho víceletého gymnázia, takže děti opouštějí školu přímo na univerzitu.

MJ and kids
Já: Doufám že se jim tam bude líbit a najdou si nějaké kamarády, hlavně aby byly šťastný! =)

Povídka

27. srpna 2010 v 21:44 | YANAgirl |  Různé
Pořád si myslím, že tu nemám dost velkou návštěvnost, tak mě napadlo začít psát nějakou povídku... No, psaní mi nikdy moc nešlo takže moje povídka by určitě nebyla tak dobrá jako mají některá moje SB, ale pár nápadů mám! Takže je to vlastě spíš na vás, jestli chcete abych začala psát
Jestli rozhodnete že ne, tak už nevim co mam dělat pro zvýšení návšetěvnosti... Jedině třeba přestěhovat blog???

Napiště prosim svuj názor! Díky*


Thriller and Poker Face mix

27. srpna 2010 v 18:10 | YANAgirl |  Videa
Docela se mi to líbí, Gagu mam taky ráda!!


Ceny za test o MJ od Katy_L.O.V.E.

27. srpna 2010 v 13:21 | YANAgirl
MJ
MJ
Děkuju jsou krásný =)
Jo a Katy promiň že tu nemam tu jmenovku!! Dávala jsem jí sem ale na blogu se mi prostě neoběvovala =(


Michael nejlepším umělcem všech dob na CNN

27. srpna 2010 v 12:58 | YANAgirl
Na televizní stanici CNN se ptali lidí, kdo je nejlepším umělcem. Narozdíl od žebříčku VH1, kde hlasovali experti z branže, na CNN volili nejlepšího lidé, kteří hlasovali na webových stránkách. Hlasovalo přes 100.000 lidí a Michael s přehledem vyhrál. Za ním se umístili The Beatles, Leslie Cheung, Elvis Presley a Bob Marley.

MJJá: Tady hlasovali normální lidi a Michael je první! Já pořád řikám že odborníci jsou nějvětší idioti!!!

Michael v Top5 ve "VH1's 100 Greatest"

27. srpna 2010 v 12:47 | YANAgirl
Michael Jackson se umístil na třetí příčce v žebříčku televizní stanice VH1, ve kterém hledali nejlepšího umělce jakéhokoliv žánru všech dob. Kontroverzní žebříček dávali dohromady odborníci z hudební branže. VH1 zveřejnila stejný žebříček před 12 lety a Michael se v něm umístil až na 40. místě. Zde vidíte prvních 10 umělců:

1. The Beatles
2. Bob Dylan
3. Michael Jackson
4. Led Zeppelin
5. Rolling Stones
6. Jimi Hendrix
7. Prince
8. Elvis Presley
9. James Brown
10. Stevie Wonder

Já: To je sranda??? Beatles třeba měli taky hity ale lepší než Michael Jackson se mi teda rozhodně nezdaj! A možná sem blbá ale jméno Bob Dylan jsem nikdy neslyšela! Prostě pro mě je nejlepší umělec všech dob MJ!