Leden 2011

Ej... tohle si zasloužilo zveřejnit!

31. ledna 2011 v 21:44 | YanaGirl |  Zajímavé fotky
Našla jsem tohle a prostě jsem to sem musela dát... Miki s rozeplými kalhotami a rukou uvnitř... Nevím jak vy holky ale já, kdybych ho viděla s rozeplými kalhotami rovnou bych z něj servala všechno!

Mmm... Bad era!

30. ledna 2011 v 12:08 | YanaGirl |  Videa

Wáááááá! Beznadějně miluju Bad eru! A jistě nejsem jediná, že jo??? On je tak... SEXY!!!!
Pro DemisQu za spřátelení! :)

28. ledna 2011 v 13:13 | YanaGirl
Snad se ti líbí!


A děkuji za krásnou animaci! Dám si jí i do menu.

Brýle jsou v ráji... a můj rozum v háji! :-D

27. ledna 2011 v 19:00 | YanaGirl |  Zajímavé fotky
No... nadpis asi mluví za vše že? Můj rozum už je zásluhou Mikiho v pr... háji
Nápis na fotce říká: ''Mé brýle jsou v ráji!!'' Ano, to opravdu jsou! Tak blízko u Mikova, jak říkáme my, ''nádobíčka''  wáááá!

Jaký otec, taková dcera! :o)

25. ledna 2011 v 21:48 | YanaGirl |  Zajímavé fotky
Myslím, že je jasné, po kom Paris zdědila lásku ke zvířátkům! Ano, po tátovi!

A tady ještě jedna fotka, které se mi moc líbila... Všimněte si, že tam Paris má plakát Mika


Miki is dinamite!

25. ledna 2011 v 18:35 | YanaGirl |  Videa

No řekněte... Není název videa pravdivý? Michael = dinamit! Prostě přijde a strhne vás s sebou, no ne? ♥
Sakra co to tady kecám... Prostě, užijte si sexy videjko a u 1:13 zlaťáčky!


Hold My Hand - 12.kapitola

23. ledna 2011 v 22:06 | YanaGirl
Ti malí ďáblíci na sebe nenechali dlouho čekat. Sotva jsme se s Michaelem oblékli po milostném zážitku naobědvali se a já mu výměnou za několik desítek polibků dala injekci, pomalu jsme vyšli před brány Neverlandu, kde zrovna přijížděla Janet s dětmi. Dorazili právě včas! Michael už zase začínal být nevrlý a nervozní. Jakmile auto zastavilo, děti se vyřítili jako diví a Michaela skoro porazily. Objímaly ho a on zdravou rukou objímal je. Bylo nádherné setkání... a na Mikovi bylo znatelně vidět, že mu to udělalo dobře! Teď už se jeho zdravotní stav bude jen zlepšovat a kdo ví, třeba se i znovu pustí do nahrávání.

A podle toho co jsem měla na očích, tak jim to udělalo dobře taky. Dokonce začaly plakat a vůbec se jim nechtělo z otcovy náruče pryč. Vím moc dobře, jak svého otce milují, takže se mi na tom nezdálo nic divného.
Tolik radosti najednou, jsou to ty nejkrásnější chvíle co jsem s Michaelem a jeho dětmi zatím zažila. A to s Mikem tvoříme pár teprve několik měsíců.
Oni všichni jsou prostě zázrační. Michael je nejúžasnější a nejhodnější muž, kterého jsem v životě potkala. Dává mi jistotu, že se o něj mohu kdykoliv opřít a dokáže vývadět naprosto šílené věci, aby mi dokázal, že mě miluje. Úplně jako puberťák! Ale to je právě to co něm miluji nejvíc, že se s ním nikdy nenudím. A víte co je na tom nejkrásnější? Že to není sen ani pohádka, tohle je skutečnost!
Prince i Paris namalovali za tu dobu co byly pryč spoustu obrázků. Na jednom jsem byla dokonce já s Michaelem, jak se držíme za ruce. Ten se mi líbil nejvíc, tak jsem se zeptala Prince, jestli bych si ho mohla nechat. On se začal smát a řekl svým roztomilým hláskem: ''Jasně že si ho můžeš nechat teto! Nakreslil jsem ho tobě! Máte se přece s tatínkem takle rádi, nebo ne?'' Byl to jen obrázek, ale já z něj měla velikou radost. Bylo nad slunce jasnější, že Princovi došlo, co je mezi mnou a jeho otcem.
Na šestiletého chlapce je velmi bystrý a vnímavý.

Po celý zbytek dne jsme si všichni jen hráli a užívali si jeden druhého. Paris s Princem řádili na kolotočích a dováděli v bazénu a my s Michaelem jsme nebyli líní se přidat. Bez zábran jsme oba dováděli jako malé děti a vůbec se necítili unavení. O něco později ke mě přišla Paris a naznačila abych se k ní sklonila, že mi chce něco pošeptat... Posadila jsem si ji na klín a netrpělivě napínala ucho s očekáváním co mi Michaelova dcerka chce povědět. Nejdřív se jen poťouchle smála, ale potom na mě vychrlila svůj plán. Chce tatínka shodit do bazénu a ode mě žádá pomoc!


Já jsem souhlasila a tak jsme jakoby nic přišly k Mikovi. ''Lásko, díval jsi se poslední dobou do zrcadla? Máš tady něco tváři!'' Pronesla jsem abych ho donutila sklonit se nad vodu. Přejela jsem mu rukou po tváři a zdálo se, že mi věří. V okamžiku, co se sklonil nad hladinu, jsem mrkla na Paris, že tohle je správná chvíle... Ta neváhala ani vteřinu a vší silou do něj šťouchla, takže Mike v tu ránu plaval ve vodě jako ryba přičemž se já Paris i Prince mohli potrhat smíchy! Ale aby neřekl, skočila jsem do vody za ním a hned po mě děti!
Mike připlaval ke mě a spontáně mě začal líbat. Mokrý byl porostě neodeolatelný! Měla jsem ty samé pocity, co on. Vsadím se, že kdyby nebyly přítomny děti, jistě by to u líbání nezůstalo! Děti se smáli že tatínek má rád tetu Sarah a my se museli smát s nimi...

Další den, jako z pohádky! Jestli pak to takle zůstane?

Sexy boy Michael! ♥

22. ledna 2011 v 13:10 | YanaGirl |  Videa
Starší Mike = SEXY MIKE! A po tomhle videu mi určitě dáte všichni za pravdu! Jo a ženy, upozorňuju, že si se mnou dneska užijete... v noci jsem se dokonce budila touhou po Mikovi! No jo, úchyl se zase ozval, ale mám výmluvu: Trpím MIKEGASMEM, který se nedá léčit!Miki, ukaž nám co máš v ručičce! :o)

20. ledna 2011 v 21:46 | YanaGirl |  Zajímavé fotky
Mrkněte se na ten balónek, co Miki drží ve své krásné ručičce... Nepřipomíná vám něco?? Mě tedy ano... Často tady na to běhá reklama a my hádáme Mikovu velikost... tak že by tohle byla ta jeho???

Heleď Miku, před námi to neschváš, my moc dobře víme, co to doopravdy je. Máme tě přečtenýho!

Michaelovo ''přiznání''

19. ledna 2011 v 18:58 | YanaGirl |  Videa

Bashir: You had sex with Debbie? (Měl jsi sex s Debbie?)
Michael: Yes, yes, I had! (Ano, ano, měl!)

Teda já zírám! Miku, to cheš abychom se jednou užárlily k smrti??Hold My Hand - 11. kapitola

17. ledna 2011 v 21:43 | YanaGirl
Michael opravdu velmi rychle přicházel k sobě a vracela se mu jeho pověstná chuť do života i síla. Ale byl tady jeden mylý problém... Musel stále brát léky. Což se mu vůbec nelíbilo, protože si myslel, že už je zdravý a léky byly navíc ve formě... injekcí! Michael injekce nenávidí, dělá se mu mdlo, jen když je vidí... a já mu je teď jako jeho oficiální oštřovatelka musím píchat každý den! Musela jsem ho držet za ruku a za každou injekci slíbit polibky, aby vůbec zůstal v klidu ležet. Dokáže být pěkně tvrdohlavý... ale aspoň teď vím, po kom to jeho děti mají! Ony si také žádají odměnu, když musí udělat něco, co je jim proti srsti... a s jejich tatínekm to nebylo jinak! Dokonce se dožadoval více než polibků... typický můžský!

Už je to skoro měsíc, co se Michael zotavuje a začíná se nudit. Byl nevrlý, že se léčba příliš protahuje. Vůbec se mu nedivím, jen ležet a tupě zítar do stropu je vážně otrava. Znám to na vlastní kůži. Když mi bylo něco kolem pěti let, ošklivě jsem si zlomila klíční kost a několik žeber při pádu z koně, takže přesně vím, jak se asi Michael cítí se svojí zlomenou rukou. Ještě štěstí, že mu lékař konečně povolil odpolední vycházky!

Jediné, čim se dokázal zabavit, bylo skládání nových písní... Pořád si píše na papír texty a nové melodie se mu honily hlavou i když na tom byl nejhůř.

Zavovala jsem Janet, která měla u sebe děti, aby je přivezla zpět, že Michaelův zdravotní stav se zlepšil a myslím si, že jejich přítomnost mu určitě zvedne náladu a podpoří cestu k uzdravení. Janet souhlasila, prý už jí ti malý zlobilové přiváděli k šílenství... a slíbila, že je přiveze odpoledne.

Ale teď je ještě ráno, toho se musí patřičně využít! Pomyslela jsem si. Protože vím, jak Michael miluje překvapení, rozhodla jsem se mu jedno, takové menší přichystat. Poskytnu mu tu léčbu, kterou si před nedávnem sám přál...  Oblékla jsem si na sebe ty nejkratší šaty a s největším výstřihem, co jsem našla a pomalu se vkradla jeho ložnice. Seděl v křesle zády ke mě a upřeně pozoroval zvířata za okny... jak si hrají a pobíhají po klecích. Už ho mám přečteného jako knížku a vím, že se mu teď zase honí hlavou nějaká nová melodie. Ale od svého plánu neupustím i kdyby ta píseň měla být jeho největší pecka!

Opartně, abych ho příliš nevyděsila jsem ho zezadu objala a políbila ho do vlasů, pak na krk... trochu sebou škubl a pak se nechal unášet vášnivými polibky, kterými jsem ho zahrnovala. Sama jsem zírala, kde se to ve mně bere. Michael vyskočil, chytil mě kolem pasu a moje polibky mi stejnou měrou vracel. Tahle jeho vášeň a doteky na mém těle mi chyběla... vzrušení nás obou rostlo, až bylo téměř hmatelné.
''Lásko, mám pro tebe překvapení!'' Zasyčela jsem mu do ucha. Bylo znát, že jsem v něm ještě více vystupňovala vzrušení a probudila zvědavost... Strhnul ze mě šaty, aniž by věděl, že překvapení se skrývá pod nimi.

Měla jsem na sobě krajkové spodní prádlo, o kterém vím, že se mu na mě líbí. V jeho očích se v tu ránu objevily plamínky touhy... rychlostí blesku jsem z nás servala oblečení. Mike by si mě rád svlkékl sám, ovšem s jednou zdravou rukou by to vzhledem našemu vzrušení trvalo moc dlouho...  podali se touze, která se nás zmocnila... Doslova mě hodil na postel a převzal iniciativu. Hrál si se mnou jako kočka s myší až do té chvíle, než jsme oba byli připraveni...

''Chci tě...'' Pošeptal mi a pomalinku do mě vstoupil. Milovali jsme se dlouho... nežně i vášnivě... až dokud se naše nažhavená těla neunavila... ''Aaah!'' Vydechl naposledy Mike a padl vedle mě na postel. Naprosto vyčerpaní jsme leželi vedle sebe a sanžili se po tom unavujícím zážitku popadnout dech... 

Bylo to ale krásné ráno!

Tenhle díl je... řekla bych takovej nezáživnej! No ale třeba se mi to jen zdá.. posuďte sami!

Jednoduše... crotch paradise!!!

17. ledna 2011 v 16:35 | YanaGirl |  Videa
Video bohužel nebylo na vložení dostupné, ale je prostě úžasný, tak dávám alespoň odkaz.

Zase jsem spocená až... nebudu psát kde! Video má opravdu výstižný název... crotch paradise = ráj rozkroků... A tohle video jejich rájem opravdu je! No přesvědčte se sami, vždyť už jsme odbornice...


♥ ♥ ♥ ♥ ♥

    

Mamííí, můžu si ho nechat? :o)

15. ledna 2011 v 18:42 | YanaGirl |  Zajímavé fotky
Je tam napsaný: ''Můžu si ho nechat?''
Ale na to ať chlapec zapomene a Mika nám hezky odevzdá! No řekněte holky.. Že mu ho nedáme??

Chci na zadek, Miku! :o)

14. ledna 2011 v 22:09 | YanaGirl |  Zajímavé fotky
Michael rád plácal holky po zadečku, že jo?
Jak pěkně zvedá tu ručičku... Jako by nás s ní lákal k sobě, že si potřebuje plácnout...  Která z nás by se od něj nenechala, co?? Aspoň jedna fotka, na který nezakrývá své vzrušení!

Hold My Hand - 10. kapitola

13. ledna 2011 v 22:04 | YanaGirl
Postřeh Paris a Prince nelhal, Michael vážně otevřel oči, probudil se z komatu. Nedovedete si představit ten pocit štěstí a vítězství, který mě polil a projel jako blesk každým kousíčkem mého těla, když jsem viděla, že se na mě zase usmívá! I když jsem věděla, že vyhráno ještě není. Děti se mi vytrhly z náručí a mířily si to přímo k tatínkově posteli. Vyšplhaly k němu, objímaly ho a nechtěly ho pustit. Paris tatínka dokonce začala pusinkovat, že ho málem zadusila.  Dokonce i malý Blanket v Janetině náručí se pousmíval. Když to spatřila doktorka, která právě přišla, aby Michaela zkontrolovala, usoudila že může být propuštěn do domácí péče, pokud bude odpočívat a brát léky. A Michael nevědomky prohlásil, že bude mít tu nejlepší ošetřovatelku, kterou navíc moc miluje. Takže naše tajemství je nechtěně venku. Nebyl to sice způsob, kterým jsem si představovala, že to sdělíme okolí a hlavně dětem, ale Janet mi poté řekla, že už dlouho neviděla Michaela tak zářit šťěstím, a děti prý potřebují matku... Já a máma? Pomyslela jsem si a musela se usmát nad myšlenkou, že by mě Michaelovy děti oslovovaly maminko, nebo mami.

První noc v domácí péči Michael naštěstí zvládl bez větších potíží. Celou dobu jsem pospávala v houpacím křesle vedle jeho postele, namáčela mu obklady na rány a vyměňovala jsem kapačky, které měl předepsané spolu s léky a musí je dobrat. Dokonce jsem se dočkala velké pomoci některých zaměstnanců Neverlandu, kteří už mimochodem o mě a o Michaelovi také vědí. Ovšem nikdy v životě bych nečekala s jakým klidem a laojalitou to přijmou a jak upřímně nám budou naši zamilovanost přát. Za to i za jejich pomoc jsem jim moc vděčná!


Nastěhovala jsem si všechny své věci do Michaelovy ložnice, spím tam s ním, abych ho mohla mít pořád na očích. Přišla ho zkontrolovat i jeho osobní lékařka a řakla, že jeho stav se po těch kapačkách výrazně zlepšil a bude se zlepšovat i nadále.
Zrovna jsem mu měnila obvaz na pohmožděné noze, když se probudil ze spánku.
''Sarah, Sarah lásko...'' ''Neboj, broučku... jsem tady s tebou.'' Políbila jsem ho na tvář. ''Přiveď Prince a Paris, Sarah. Chtěl bych je vidět.'' ''Michaeli, teď to nejde lásko. Nechci, aby tě takle viděly. Přivedu je, až se tvůj stav alespoň trošku zlepší.'' Michael se pokusil o úsměv. ''Miluji tě Sarah, z celého srdce. Chci, abys to věděla.'' I tahle slova ho naprosto vyčerpala a znovu usnul...


Obdobným způsobem to šlo ještě asi další týden. Michaelův stav se pořád zlepšoval a zlepšoval. Zlomená ruka ho už přestala bolet a pomalu, ale jistě se hojily i modřiny a podlitiny. Dobral léky, ale i když se jeho stav výrazně zlepšil, stále byl velmi slabý... No, ale... jak na co. Když jsem s ním nebyla, unavila ho i pouhá cesta na WC a zpět... Nicméně jakmile jsem byla poblíž, bylo znát, že se mu vrací chuť do života! Ano, bylo mu lépe.

''Michaeli, jsem tak ráda, že se vše vrací do starých kolejí... ani nevíš, jak moc jsem se o tebe bála!'' ''Když tě mám velde sebe, přichází uzdravování rychleji, lásko. Ale ještě je tu něco, co mi chybí...'' Řekl a začal mě propalovat tím svým flirtovacím pohledem.
Věděla jsem co chce... ''Miku, tak na to teď zapomeň, chceš aby se ti znovu přitížilo?'' ''Ale Sarah no tááák! Že mám chuť, je známka toho, že už jsem skoro zdravý... a jestli mi tohle odepřeš, tak se moje cesta k celkovému zdraví ale sakra protáhne!'' Chytl moji ruku a přitáhl si mě k sobě do postele. ''Chci tě Sarah, copak to nevidíš?!'' Řekl a trochu se začervenal při pohledu na nenápadnou ''bouli'' na svých kalhotech...
To jsem mu ale zatím nemohla dovolit. Příliš jsem se bála, aby se jeho stav opět nezhoršil...

Zlobil se na mě jako malé dítě, až mi to přišlo vtipné. Ale zůstala jsem s ním ležet v posteli... a snažila se ho uspokojit alespoň polibky, když nemohl dostat, co si přál...


Žárlím... zase!

12. ledna 2011 v 17:14 | YanaGirl |  Zajímavé fotky
No vidíte to?? Normálně ji líbá! Sakra Michaeli, co my ostatní? Jsme vosk? Tak honem, chci pusu!

Michael nás miluje! ♥

11. ledna 2011 v 21:24 | YanaGirl |  Videa

Jeho ''I love you'' zní nejkrásněji... Ať už v písních nebo v mluvených slovech.. ♥ My Tě taky milujem, Michaeli! ♥

Hold My Hand - 9. kapitola

9. ledna 2011 v 21:50 | YanaGirl
Michael pořád a nereagoval, což mě donutilo jednat. Vytáhla jsem z kapsy telefon, abych zavolala pomoc. Vůbec se mi nelíbilo, jak vypadá. Byl bílý jako stěna a skoro nedýchal. Než dorazila pomoc, položila jsem si jeho hlavu na klín a hladila ho po vlasech a přemýšlela, co tohle mohlo zapříčinit. Co když ho někdo napadl? Někteří anti-fanoušci, jsou schopni udělat cokoliv. Vím jistě, že ho nic nekouslo. Prohlížela jsem ho a žádné stopy po kousnutí, nebo něco podobného nemá...

Po chvíli přispěchali lidé z Michaelovy ochranky, kteří už se o vše postarali. Jeden bodyguard vzal Michaela a odnesl ho až do jeho ložnice. Sedla jsem si vedle něj na postel a dávala na něj pozor, než dorazil lékař. Snažila jsem se ho probudit, ale vůbec na nic nereagoval. Vypad tak bezbraně... že jsem se neubránila pláči. Položila jsem si hlavu na jeho břicho a brečela jako malé dítě, když nedostane hračku... Je velké štěstí, že děti už spí! Nerada bych, aby svého otce viděly v tomhle stavu a mě, jak mě to zničilo. 

Doktor, který za pár minut za Michaelem dorazil provedl všechna potřebná ošetření a mě potvrdil mé podezření. Tohle si Michael opravdu sám neudělal. Ty podlitiny a zlomeniny které má, byly způsobeny nečím napadením. ''Je mi líto, ale budeme muset převést Michaela do nemocnice. Tohle by doma nezvládl.'' Řekl doktor vážným hlasem. ''Mohla bych jet s také? Umřela bych tu strahy.'' ''Samozřejmě, pojďte.'' Doktor ještě s jedním záchranářem naložil Michaela do sanitky a odvezli ho do nemocnice... spolu se mnou. Díky bohu jsme tam dorazili dřív, než se vše dozvěděl tisk.

Michaela uložili na pokoj a napojili ho na kapačky. Prý by po nich měl dostat sílu a probrat se. Zůstala jsem u něj sedět i když doktoři odešli. Stejně bych nedokázala odejít ani na minutu. ''Paní Jacksonová, návštěvy už skončily. Ale pokud chcete... můžete tu zůstat.'' Upozornila mě sestra. ''Vážně můžu? Děkuji. Ale... vynechala bych tu paní Jacksonovou. My nejsme manželé.'' ''Tak, to se omlouvám.'' Umsála se sestra a odešla.

Proseděla jsem u Michaela celou noc, která byla hodně těžká. Pro Michaela i pro mě. A vlastně ji celou i proplakala. Slzy jsem nedokázala zadržet, když jsem viděla, jak někdo koho miluji, tak bezmocně leží a přitom jsem věděla že nemohu nic dělat. Ani na vteřinu jsem nepustila jeho ruku a otírala jsem mu pot, který v mu v důsledku horečky stékal z čela... neustále jsem hypnotizovala očima všechny ty přístroje, abych byla ujištěna, že je vše tak jak má. Nad ránem jsem ale přece jen musela usnout... vyhrála nade mnou únava.
Vzbudil mě až doktor, který přišel ráno... a vedl s sebou návštěvu! Prnince a Paris. Byla s nimi také Janet, která chovala Blanketa. Jakmile jsem spatřila vyděšné výrazy v jejich dětských tvářčkách, vehnalo mi to znovu slzy do očí. ''Teto, co je s tatínkem? Proč je tady a né doma?'' Ptal se Prince hláskem, ve kterém byl znát pláč.
Paris jen stála jako opařená a se slzami v očích hleděla na otce. Přispěchala jsem k nim a začala je utěšovat. ''Zlatíčka, nebojte. Tatínek se uzdraví. Včera měl nehodu, tak teď potřebuje odpočívat. Víte, mám vašeho tatínka moc a moc ráda a tak vám na něj dohlédnu...  to vám slibuji!'' Tohle jsem jim slíbit mohla, protože to bylo jediné, čim jsem si byla jistá...

Ale je už v tu chvíli zajímalo něco jiného. Vytrhly se mi z náruče a rozběhly se k Michaelovi, neboť viděly, že právě otevřel oči...


Rtěnka? :o)

8. ledna 2011 v 22:04 | YanaGirl |  Zajímavé fotky
Miku... to je rtěnka, co máš otisklé na tváři?? Tak holky přiznejte se, která z vás mu to udělala?

Tak nevím... Je to Michael?

8. ledna 2011 v 15:12 | YanaGirl |  Zajímavé fotky
Mezi fotkami Michaela na jedné stránce jsem našla i tuhle krásnou fotku miminka...♥ Ale nevím, jestli je to opravdu Michael. Ty oči se zdají jiné než on má.. Co myslíte vy, je to on? ♥