Září 2011

Projekt MIKEGASM

30. září 2011 v 7:00 | YanaGirl
A máme tu další MIKEGASM projekt. Já už jsem se na něj moc těšila, vybírat ty fotky, a nebo koukat co jste vybraly vy mě prostě baví... :-) Tak jdeme na to... :-)

Obdobie: HIStory
Klip/turné: HIStory world tour (oh lalá gold pants! :D )
Formát: Fotka, gif, PNG, video
Kategórie:
  • a) Najvtipnejšia póza
  • b) Najlepšia tanečná póza
  • c) Najsexy póza
a) Najvtipnejšia póza


Hééj, potřebuju pauzu, chce se mi na záchod!!
Jestli existuje vtipnější póza z History tour než tohle tak bych jí fakt chtěla vidět Smějící se

b) Najlepšia tanečná póza


K tomu snad ani nemusím nic dodávat... je ÚCHVATNEJ, když tančí!

c) Najsexy póza

Vybrat nejvíce sexy pózu bylo hodně těžké! Snad chápete, máme HISTORY TOUR, což znamená... áno, ZLAŤÁČKY a u těch je skoro nemožné vybrat jen jednu jejidou sexy fotku! Ale nad touhle animkou jsem slintala tak dlouho, až jsem si sem dala! :o)


...a taky tuhle fotečku jsem vybrala, musela jsem! Další, nad kterou slintám! Ten svůdný pohled a ručička.. na TOM místě... Tuhle fotku dávám do soutěže! Mrkající

The girl is mine... Ta dívka je má!

29. září 2011 v 18:45 | YanaGirl |  Zajímavé fotky
Ale, ale, co to vidím Miku? Opět ve společnosti neznámé krásky! A tentokrát v kroji... je jasné, proč má na sobě sluneční brýle, aby si ji v klidu mohl prohlížet, svůdník jeden! A pak jen škubnout za šňůrky u toho kroje Smějící se Jen co odežene soka...


Hele, Roberto, čistě a mužsky, tady Julinka je jen moje! Copak nevidíš, jak se ke mně tiskne???
Michaeli, říkám ti, nech si zajít chuť! Já ji mám rád víc...
Nechápu jak to myslíš, říkáš že je tvoje a ne moje! Jen tvé hloupé sny!
Oba ji mít nemůžeme, Miku.
Správně, takže je moje.
Ne, MOJE!
Ne, MOJE!

PS: Holky, mám jednu super fotomontáž s Mikem, ale je hodně, ale opravdu HOOODNĚ odvážná!Smějící se Takže jsem se neodvážila ji tu zveřejnit, abych náhodou někoho nepohoršila, to bych nerada! Ale pokud ji budete chtít vidět.... nemám problém ji sem dát! :-)

Bulvární kecy - už jich bylo dost!

27. září 2011 v 19:08 | YanaGirl
Opravdu nedarada se vyjadřuju ke článkům v bulváru, vztajujícím se k Michaelovi. Hlavně k těm, které se týkají soudu s doktorem Murrayem, nebo těm, které píší o těch věcech okolo jeho smrti vůbec. Píšou je závsitiví a zakomplexovaní zoufalci, kteří rádi tropí pomluvy. Ale tentokrát udělám výjimku, tentokrát už to prostě nevydržím. Na super.cz se objevil tak odporný článek , že bylo nemožné na něj nereagovat! Pořád si kladu otázku proč??? Copak si Michael za svůj krátký život neprožil dost zlého, že se ho bulvár snaží pošpinit i po jeho smrti? V dětství a dospívání ho terorizoval jeho přísný otec, v dospělosti pak musel snášet neutichající útoky bulváru, jenž ho chtěl za každou cenu zničit. Čelil sprostým obviněním a pomluvám, která se ani z tisíciny procenta nezakládala na pravdě. Tak to pokračuje i teď? Copak v sobě lidé nemají kousek citu a úcty?

Opět se ptám sama sebe: PROČ?? Proč už to trvá tak dlouho? Mám na mysli celá ta věc okolo Murraye. Dlouhé dva roky už se to táhne a vlastně je to pořád teprve na začátku. Neustále nové a nové soudy, které stejně zůstávají bez rozsudku. Já toho muže nenávidím!!! Za smrt Michaela evidentně nese vinu, ale přesto stále běhá na svobodě a teď ještě vypustí do světa takový blábol, že když Michael oznamoval návrat, byl opilý! Nesmysl a sprostá pomluva! Moc jsem si přála, aby se Michaelovi dostalo spravedlnosti aspoň po smrti, ale ani po dvou letech se tak bohužel neděje. Přála jsem si, aby ho lidé aspoň teď lépe poznali a konečně vyšlo najevo, jaký opravdu byl! Jak dobré srdce měl a hlavně kolik v něm dokázal schovat lásky. Aby jím přestali pohrdat a mít vůči němu předsudky. Aby ho přestali nazývat podívínem a Wacko Jacko, aby k němu měli úctu a přestali se mu posmívat.

Jeden čas jsem měla pocit, že už ty šílené fámy snad utichly, ale tenhle článek mě bohužel vrátil do reality. Neutichly. Když jsem si to přečetla, pomyslela jsem si, že si Murray zase jen vymýšlí, aby se dostal z obvinění, ale pak začala se mi vařit krev v žilách! Měla jsem vztek, šílený vztek na všechno co se stalo a to mi vehnalo do hlavy další PROČ. Muselo se to opravdu stát? A proč zrovna Michaelovi? Na to už jsem si ale odpovědět dokázala - Michael byl DAR OD BOHA, ale lidé si jeho daru nevážili, tak si ho Bůh vzal zpátky k sobě. Vždycky jsem chtěla, aby se nám Michael vrátil, protože mi chybí, je mi ho tak líto :-(... ale ten článek mě kupodivu přesvědčil, že tam kde teď je mu je asi líp, že teď už mu snad je dobře. Žádná bolset ho nesužuje a nikdo a nic mu už nemůže ublížit nebo zranit jeho city.

V mém srdci Michael stejně nikdy nezemřel! Má tam své speciální místečko, které patří jen jemu... a jsem ráda, že mu patří! Protože bez něj by bylo prázdné a opuštěné!
Jak říká staré indiánské přísloví: Nikdy nikoho neodsuzujte, dokud jste nechodily 2 měsíce v jeho mokasínách." Většina lidí mě nezná, a proto o mne píší věci, ve kterých většina z toho není pravda. Často pláču, protože to bolí a dělám si starosti o všechny děti světa. To pro ně žiju. Kdyby člověk nemohl psát o charakteru, ale jen o tom, co může dokázat, historie by se nemohla psát. Zvířata nezabíjí ze zákeřnosti, ale protože chtějí přežít, a ti, co kritizují jsou stejní, oni chtějí naši KREV, ne naši bolest. Ale přesto musím být schopný hledat ve všem pravdu. Ale musím to vydržet kvůli tomu, kdo mne sem poslal, kvůli světu, kvůli dětem. Ale mějte slitování, protože už krvácím hodně dlouho.

~Michaelův dopis mediím 1988

Animky... pro lepší start do nového týdne! ;)

26. září 2011 v 7:00 | YanaGirl

Tady úplně slyším to jeho AWWWW!


Něco zlatého... tak se kochejte! Ale pozor, máme chřipkové období, tak ať nedostanete zlatou horečku! Usmívající se


Jen si do toho bazénu skoč, Miki a nebraň se... za chvilku jsem u tebe! ;)


K tomu sladkému úsměvu snad ani ne třeba něco dodávat.Usmívající se

Když je dítě fanouškem :-D

24. září 2011 v 18:23 | YanaGirl |  Zábava
Když se chcete ztrapnit, stačí někde zveřejnit své fotky z dětství... Smějící se Normálně bych sem takové fotky v životě nedala, ale na těchto jsem se jako tehdy asi dvouletá holčička snažila napodobit Michaela! Ano, opravdu, takže se mi můžete začít smát. Smějící se Brávala jsem si tehdy mámin klobouk nebo obrovské černé brýle a pak jsem celá šťastná běhala po domě a prohlašovala že teď jsem jako Michael... Smějící se


Takže já s černými brýlemi alá Michael... zhruba rok 98 :-D


V klobouku...to je strašná fotka :-D


A takhle to vypadá, když tříleté díte tančí na Thriller. Docela ráda bych se u toho viděla, myslím že bych zemřela smíchy! :-D

A tímto mé trapčení končí :-D Mám těch fotek ještě moc ale myslím že toto bohatě stačí! :-D

Michaelovy lumpárny

21. září 2011 v 20:17 | YanaGirl |  Články a překlady článků
Rabín Rabbi Shmuley Boteacha vzpomíná ve své knize, která vyšla po smrti Michaela na lumpárny, které tropil. Ten článek mě opravdu hodně pobavil, až mě od smíchu bolí břicho! Myslím, že bychom se s Michaelem nenudili ani na minutku... Usmívající se

R - rabín
MJ - Michael

R: Řekni mi víc o svých lumpárnách.
MJ: Jednou jsem vzal celou láhev skotské a přelil to do téhle sklenice na téhle vážné schůzi se všema těma lidma a začal jsem to celé pít na ex. A polknul jsem a začal dýchat a všichni utichli. Napustil jsem to vodou. Oni umírali smíchy. Miluju dělat takové věci. Dostal jsem je Shmuley! Oni si mysleli, že je to vodka.
R: Byl jsem u bratra v LA, v té době jsme s Debbie randili a ona přišla k nám domů, protože jsme se chtěli vzít a dostat otcovo požehnání. Můj otec je z blízkého východu a podíval se na Debbie, bylo jí teprve 19 a mě bylo 21. Ženil jsem se velmi brzy.
MJ: Kéž bych já taky.
R:Vždycky říkám, lepší si vzít dobrou osobu ve špatný čas než špatnou osobu v dobrý čas. Každopádně, znáš ty nejpálivější papričky, takové ty malé červené. Můj brácha, který je velký šprýmař řekl Debbie, která ma tu sladkou důvěřivou povahu "dej si" a ona "nejsou to ty pálivé?" a on "ne, to jsou ty sladké" Debbie si vzala dvě, vložila si je do pusy. Zčervenala, zmodrala, zfialověla a říká "oh můj bože vodu" a můj bratr říká "tady je voda" a podává ji to a ona to celé vypila. A byla to vodka. Čistá vodka. Bylo to poprvé, co se setkala s mým otcem. Debbie nemůže pít. Ona nepije téměř ani víno. Málem umřela.
MJ: To je sranda
R: Debbie je velmi nevinně naivní, řekni mi víc o lumpárnách, co jsi udělal.
MJ: Zbožňuju dělat lumpárny. Řekni to Franku.
Frank: Shmuley jeli jsme do jižní Francie pro hudební cenu. Měli jsme suitu s výhledem na oceán. byl to krásný výhled. Dole pod nami jedli lidé v restauraci, elegantní kravaty, obleky. Bylo 7:30-8:00 a bylo stále světlo. Podívali jsme se jeden na druhého a měli jsme úplně stejný nápad. Vzali jsme sáček z koše a naplnili ho vodou a ti lidé jedli přímo pod náma. Hodili jsme to (zbytek je neslyšitelný, protože Frank a Michael mají vytlem) ... povodeň je na stole. My jsme úplně chcípali smíchy. To bylo od nás tak podlé, večeře skončila. Vstávali a odcházeli. Stejnou noc ve 4, lidi přicházeli, slunce vycházelo. Zpívali. Měli jsme kýbl s vodou a čekali až budou dostatečně blízko. Miluju tyhle věci. Nevím, kde se to ve mě vzalo.
MJ: To byl pořádný sud.
R: Načapali tě někdy?
MJ: Ne. Jeden ze stage manageru mi vyrobil laser a byl takhle dlouhý (ukazuje rukama) a měl dosah několik mil daleko. Lidé chodili několik bloků, ale my nutili tu červenou tečku chodit s nima. Děláme to všude. Tady ve Four Seasons. Zavolali policii a klepali na dveře, bylo to před 4 roky. Slídili jsme v nějakém pokoji a byla to hrozná sranda. Schoval jsem ho, protože jsem o něj nechtěl přijít. Policajti klepali na dveře a naše ochranka s nimi mluvila a vyřídila to. Nevím, co jim řekl. Musíš mít nějakou zábavu, no tak. Milujeme všechno s vodou.
Frank: Jednou jsme byli v hotelu..
MJ: V Jižní Americe, že?
Frank: naplnili jsme odpadkový koš vodou a připevnili ke dveřím tak, že ten, co je otevřel, tak to na něj spadlo.
MJ: To zbožňuju.
Frank: Takže jsme zaklepali na dveře a utekli. Oni otevřeli dveře a prásk! Voda.
R: To bylo v hotelu? To je historka z Jižní Ameriky?
MJ: Jižní Amerika je jiná. Tam chodí lidé na balkóny se opalovat přímo pod tebou, nemají na sobě oblečení, věší vyprané prádlo přes balkón, spoďáry jim schnou na slunci. BUM! proud vody to všechno ošplouchne. Zbožňuju to, zbožňuju to hrozně moc. Dělá mi to velké potěšení.
Frank: Byla tam holka bez trička s klukem, my se naklonili, uviděli je a najednou hop!
MJ: (směje se) Miluju, když to spadne. Když uskakujou, to chcípám.
R: Takže tě chytili jen jednou s laserem? Kde je ted ten laser?
MJ: Je uskladněný někde v Kalifornii. Kéž bych ho mohl najít. Bral bych si ho po celém světě. Dosvítí to na míle. Na jakoukoliv s těch budov (Michael ukazuje z okna) kde chodíš, tam je červená tečka.

Nejkrásnější vystoupení v sedě

20. září 2011 v 7:00 | YanaGirl |  Videa
Tak nevím, ale když sleduji to video, tak si říkám, že Michael je jediný, kdo mohl vystupovat v sedě a pořád mít přitom šmrnc a být sexy. I když sedí, vypadá to jako by tančil. Ty pohyby hlavou do rytmu a u toho sexy kukuč... je k zulíbání! Asi bych mu zpřetrhala všechny ty přesky, až by se mu začaly čepýřit vlásky! Smějící seBlog v novém

19. září 2011 v 17:51 | YanaGirl |  Různé
Můj blog už potřeboval pořádnou změnu, co se týče vzhledu... Vždyť ten přechozí design tady byl už v květnu před mým odchodem a to je.. no hodně dlouho! :-D ...bohužel jsem nenašla nikoho, kdo dělá designy na objednávku, tak jsem si ho musela vyrobit sama. No úplně spokojená s ním nejsem, nejsem žádná profesionální grafička, ale dělala jsem co jsem mohla, tak snad to aspoň trošičku vypadá k světu Smějící se Ale musím říct, že v porovnání s dobou kdy jsem si jako záhlaví nastavila tapetu a dál jsem úpravu blogu neřešila, jsem se teď překonala! :-D


Tohle video mi pořádně rozproudilo krev žilách! Jak se to vždycky přiblíží k tomu místu, kde většinou skončí naše oči když si Michaela prohlížíme... Až z toho našeho sexy objektu oči přecházejí! Překvapený

A tohle videjko je prakticky o tom samém, akorát záběry jsou ''z opačné strany'' ..příjemnou podívanou! ;-)

Pojďme si trošku zasnít! :-)

17. září 2011 v 16:26 | YanaGirl
Sníte rádi? Já jo... hlavně o Michaelovi! (Jasně, o kom jiném..) A u tohohle překrásného příběhu se mi snilo krásně! Narazila jsem na něj náhodou a při čtení mě provázely krásné pocity a taky moje bujná fantazie! Tak vám přeji krásné a ničím nerušené snění!! ♥ ♥ ♥


Numerologické vyložení Michaelovy osobnosti

15. září 2011 v 16:44 | YanaGirl |  Zábava
Datum narození : 29.8.1958

Vibrační číslice : 6

Představuje harmonii a smysl pro umění. Lidé s touto vibrační číslicí kladou velký důraz na materiální stránku života. mají v úctě nejvyšší ideály, jsou mírumilovní a nesobečtí, a tak mají velké šance na úspěch. Šestka představuje počet barev v duze, což se váže ke kráse a k umění. Je symbolizovaná Venuší, která je spojená s láskou a uměním. Člověk s touto vibrační číslicí potřebuje pro svůj život lásku, náklonnost a uznání, což mu pomáhá rozvíjet jeho sebedůvěru. Tato vibrace mu přináší pokušení a on se nechává svést. je to člověk optimistický, s talentem na různé směry v umění.

Numerologická tabulka

3 (0)6 (0)9 (2)
2 (1)5 (1)8 (2)
1 (1)4 (0)7 (0)

Tenhle článek mě moc zaujal, tak se o něj s vámi dělím, zlatíčka! Já to přečetla jedním dechem a většina mi na Michaela fakt sedí, ta čísla jsou stejně zajímavá věc. Tak by mě zajímalo, co povíte vy... Sedí to na našeho miláčka? My ho přece máme zmáknutého nejlíp! Mrkající

Kreslený Michael

13. září 2011 v 18:03 | YanaGirl |  Zajímavé fotky
Tak tomuhle říkám UMĚNÍ! Člověk který to nakreslil musí mít pořádnou dávku talentu! Na první pohled jsem si myslela, že je to jsou jen nějak upravené fotky, ale nejsou... je to opravdu nakreslené. A moc krásné!
Myslím, že by se líbily i jemu samotnému Usmívající se
Michael jak ho neznáme

11. září 2011 v 10:24 | YanaGirl |  Zajímavé fotky

Hodně neobvyklá fotka, Michael v brýlých na čtení. Já vím, že v posledních letech je nosil celkem často, ale tenhle snímek je z Bad ery. Když jsem ho našla, tak jsem dokonce chvilku přemýšlela, jestli je to vůbec on... :-) Ale sekne mu to, co říkáte?

Michael a ženy: rande v limuzíně ;-)

10. září 2011 v 16:50 | YanaGirl |  Články a překlady článků

Takový malý článek na zpříjemnění sobotního odpoledne... :-)
Je to úryvek z rozhovoru s Mikovými bodyguardy, kteří přiznávají, že v průběhu let vystřídal několik milenek. Bral je na rande do Las Vegas ve své limuzíně, když tam bydlel... Pořád říkám, že Michael určitě měl i jiné vztahy než ty, o kterých víme jako třeba Tatiana, Brooke, Lisa, nebo Debbie... Wrrrr já těm ženským závidím! Mě Michael vzít do limuzíny tak neručím za to že bychom nenabourali díky věcem co by se tam vzadu děly! Smějící se

Ochranka na Bad tour, 1987 - 98:

Když jsme projížděli autem ulicemi Berlína, Michael se díval z okýnka na ženy v minisukních a vysokých podpadcích... ''Podívej se na její boky!'' ''Podívej se na její zadek!'' říkával.

Michaelův řidič pan Gokor:

Říkal, že když byli v Londýně a kolem prošla nějaká sexy žena, Michael použil nějaká arménská slova, aby na ni mohl upozornit také Gokora. To proto, aby jeho děti nevěděly, o čem tatínek mluví, když zrovna v danou chvíli byly poblíž. Řekl: ''Iavana che, Gokor?'' Což anglicky (v našem případě česky) znamená: ''Ta je žhavá, že Gokore?'' A nebo tyto ženy také nazýval ''mladé rybky''. Pak Gokor také přiznal, že Michael měl ženu, kterou velmi milovat a která mu byla na blízku po několik let. Nebylo to tajné, její indentita ovšem utajena zůstala.

Michaelovy bodyguardi v letech 2007 - 2009:

Bývalí členové ochranky Michaela Jacksona Mike Garcia, Bill Whitfield a Javon Beard promluvili o svém šéfovi odhalujíc že Král popu pobláznil řadu žen, když je bral na rande ve své limuzíně a projížděli se po Las Vegas. Michaelovi dlouhodobí bezpečnostní strážci také odhalili pár detailů z Michaelova osobního života, který se odehrával na světu odvrácené straně, jakoby za zavřenými dveřmi. Jsou přesvědčeni o tom, že Michael měl nejméně dvě stálé partnerky, o kterých svět nevěděl. Bral je na utajená rande do již zmiňované limuzíny.
Garcia dodává, že Michael permanentně toužil po ženách, měl milenky...
A Whitfield pokračuje v popisování různých romántických setkání, které Michael prožil na zadním sedadle své limuzíny: ''V autech která jsme měli byl závěs, který zakrýval zadí sedadlo, takže jste tam neviděli a oni si tam vzadu povídali (Michael a ony ženy) ale pak nastalo ticho vy jste slyšeli, jak se líbají...
Poté vzal ženu k sobě domů na večeři a film a tomu se už říká rande (smějí se)


Mě by určitě na takové rande nemusel zvát dvakrát... Věřili byste, že náš nezbedný svůdník Michael by zůstal jen u večeře a filmů? Já tedy ne! Nezbývá nám, než si domýšlet, co se dělo po skončení filmu... nebo už běhěm? Smějící se

Michael v Praze... už je to 15 let!

7. září 2011 v 18:32 | YanaGirl |  Michaelova výroči (narozeniny...)
Věřili byste, že už je to 15 LET? 15 let, co Michael navštívil Prahu aby zde odstartoval History tour...ahhhhh zlaťáčky :-D.... Musím se přiznat, že bych na to úplně zapomněla, ale dnes při cestě autobusem mi hrála do sluchátek písnička Scream z alba History a najednou mi něco prolétlo hlavou, tak jsem začala listovat v paměti a pak mi to došlo... ''Bože, vždyť dneska je to 15 let od Michaelova koncertu v Praze!!!'' pomyslela jsem si. Strašně mě ssse...štve že jsem se nenarodila o pár let dřív, abych tam mohla být, popřípadě ho i prohánět po Praze, při čemž by mi nějaká parta bodyguardů samozřejmě nebyla překážkou! Smějící se Pro upřesnění: narodila jsem se v červnu 96, takže v době Michaelova pobytu v ČR my byly asi necelé 3 měsíce...

Byla to právě Praha, kterou si Michael Jackson vybral jako první místo koncertní šňůry k albu HIStory. Na pražském výstavišti byla vztyčena velká socha Michaela Jacksona v nadživotní velikosti a dávala vědět, že právě zde Michael do roka a do dne bude koncertovat. A Michael Jackson opravdu přijel. Koncert se odehrál 7. září 1996 na Letné, a bylo to právě tady, kdy padl rekord v návštěvnosti. Koncert Michaela Jacksona na Letné v Praze totiž navštívilo kolem 130 000 lidí. A Praha na jeho pobytu vydělala přes 4 mil. korun.A tady je tak jedno video... jsou to sice jen fotky, ale krásné! Hlavně ty z jeho návštěvy dětského domova...


Michael sexy Jackson... aneb In The Closet

6. září 2011 v 18:55 | YanaGirl |  Videa
Taky tak milujete tyhle videa z natáčení In The Closet? Michael sexy se přiléhavých kalhotách a bílem tílku...♥ k tomu se snad nedá víc dodat! Sakra, s tou Naomi ale musel vyvádět věci... už jen jak po sobě stříkali tu vodu.. to zavání flirtíkem! A kdo ví, třeba to mimo natáčení došlo i ''někam'' dál...
Vlastně vám sem to videjko dávám jako takovou menší omluvu. Já teď vůbec nic nestíhám!!! Ráno vstávám v půl 6, ze školy se svracím po čtvrté a úterky až v půl šesté... proto se ''ospravedlňuji'' a omlouvám se mým SB!
Snad vás potěšilo aspoň video... Usmívající se


Jen pohled stačí, a už se děje věcí!

4. září 2011 v 12:10 | YanaGirl |  Zajímavé fotky
Michael je anděl, který odletěl, aniž by měl křídla
odletěl daleko do nebe, až tam, kde to zebe.
Odletěl rychle a nečekaně, nespoutaně.
Čí je to vina čí, že nám to srdce ničí?

Mívám sny kdy za mnou přichází a říká, že mu tenhle svět schází.
Je mu lépe tam nahoře, žádně zlo už na něj nemůže,
přesto by se vrátil rád, aby mohl lásku nám všem dát.

Chtěl by se vrátit, ale nemůže.
Jeho duše je jak bílá růže, tak čistá.
Ale tam nahoře chráněná Bohem, proto nezbývá, než zašeptat sbohem...


Možná úplně obyčejná fotka zblízka, ale podívejte se na ty přenádherné oči. Jako by se z monitoru dívaly přímo na vás, nezdá se vám? ♥
A ta básnička... napadla mě, když jsem si prohlížela tu fotku. Jen tak jsem improvizovala, snad se časem zlepším... :-)

Moje večeře s Michaelem Jacksonem

2. září 2011 v 20:02 | YanaGirl |  Články a překlady článků
Tim Kash: Moje večeře s Michaelem Jacksonem - Bahrain, 2006:

Měl černé vlasy dlouhé na ramena a na sobě černý lesklý smoking s límcem zastčeným do bílé volné košile. Věděl, jak se obléknout. Když jsem k Michaelovi přišel, podal mi ruku a řekl: ''Ahoj, Time.'' Bylo mi divné, že zná mé jméno, ale domníval jsem se, že byl informovám před naším příjezdem. Myslel jsem, že bych měl zkusit prolomit ledy, tak jsem řekl: ''Ahoj... a ty jsi?'' Princ a všichni ostatní se na mě nevěřícně podívali, ale Král Popu jednoduše odpověděl: ''Michael.'' bez jakéhokoliv ega. ''Já vím'' usmál jsem se a všichni jsme se začali smát. Michael měl smysl pro humor.

Několik věcí v jeho opravdovém životě mě překvapilo: Jeho hlas bych tichý, ale ne tak pronikavý, jak jste ho možná slyšeli v rozhovorech. Možná to byla část jeho charakteru. Neměl na sobě svoje brýle ''pilotky'', ale pamatuji si, že jsem ho několikrát viděl, jak si shrnuje vlasy do obličeje, skoro jako by si chtěl zakrýt oči. Byl menší, než jsem si myslel že bude, ale navzdory tomu, že byl velmi hubený, měl pevné, urostlé tělo. (Přátelsky jsme se objali.)

Konverzace u večeře byla rozmanitá, povídali jsme si všichni, co jsme seděli u stolu. Na téma jeho velkého návratu přišla řeč brzy, a Whoo Kid mu pořád říkal, že by měl dělat hip-hop, (Michael a hip-hop... to si nedovedu představitSmějící se -moje pozn.) ostříhat si vlasy na krátko, vytvořit si nový vzhled a nosit bling (hip-hoperské šperky). Whoo Kid mu ukázal svoje velké, diamanty pokryté hodinky a Michael zavtipkoval: ''Co je ta věc, co máš na ruce?'' Tomu jsme se nemohli přestat smát.

Tím ale vtipkování neskončilo. Pamatuji si, jak Tyson Beckford vstal a vyzýval Michaela, aby zatančil. Michael se bránil: ''Ukaž ty, co umíš!'' Tyson ze sebe vydal to nejlepší, když imitoval Michaela a předvedl Moonwalk. Michael se jen smál. ''To je dobré, ale moc lehké. Umíš Moonwalk bokem a pozpátku?''

Přímo před našimi zraky Michael úplně bez námahy svedl pár tanečních pohybů a doslova s Tysonem vytřel podlahu. (To už je reálnější představa! Smějící se) Všude kolem se rozezněl nadšený aplaus. Michael se lehce uklonil a Tyson se s pokorou složil na zem. Překvapilo mě, že Michael se cítil nejpohodlněji, když vystupoval. A na to, že byl velice plachý člověk, existovala i část jeho osobnosti, která milovala pozornost.
~Tim Kash

Otázka jako ''Kdo by chtěl také s Mikem na večeři?'' je asi zbytečná, co? Smějící se Jen mi přijde trošku divné, že mu ten chlápek nabízel, aby se dal na hip-hop... KRÁL POPU.. a hip-hop! Trošku divná představa... Kdo ví co to bylo zač, a jestli vůbec věděl, kdo Michael je... Dobře, to jsem zase přehnala Smějící se
Nejspíš bych zemřela smíchy, kdybych viděla jak Michaela někdo imituje a on sám s ním pak ''vytře podlahu''.. a ještě se směje. Ale nejspíš bych ráda zasmála s ním, zažít to jeho vtipkování, bych moc ráda... Usmívající se